WITAMY NA NASZEJ STRONIE

Prosimy o telefoniczną rezerwację sali odsłuchowej minimum na dwa dni przed planowaną wizytą.

Nasz nr 42 630-57-18

Zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem: biuro@e-benefit.com.pl

Szybki kontakt

  • Benefit - Studio Dźwięku i Reklamy
  • ul. Tymienieckiego 25a
  • 90-350 Łódź
  • tel. 42 630-57-18
  • benefit@kinodomowe.lodz.pl

ZAPRASZAMY W GODZINACH
poniedziałek-piątek 11.00-18.00
sobota 10.00-14.00

Szczególnie polecamy

Monumentalna jakość brzmienia. Tego można spodziewać się po stereofonicznym wzmacniaczu zintegrowanym MA8000, który łączy w jednej obudowie, możliwości potężnego wzmacniacza o mocy 300 Watów na kanał, z funkcjonalnością typową dla najwyższej klasy przedwzmacniacza...>> więcej

Założona w 1987 roku, kanadyjska firma Totem Acoustic zawsze dążyła, do tego aby produkowane przez nią kolumny nie tylko dawały poczucie najwyżej wierności odwzorowania dźwięku, ale także charakteryzowały się ponadczasowym wzornictwem. Dla indiańskich plemion totem jest symbolem mistycznej więzi pomiędzy światem ludzi, zwierząt oraz przyrody. Kolumny głośnikowe Totem Acoustic zapewniają jedyne w swoim rodzaju przeżycia i emocje. Zapraszamy do posłuchania i wybrania swojego modelu.

Kolumny Totem Acoustic z najnowszej serii Elements to manifestacja równowagi między formą , funkcją, sztuką i technologią. Wiernie, z rozmachem i z niezwykłą łatwością oddają prawdę o każdej muzyce, dając poczucie obcowania z artystami. W przyrodzie, podstawowe elementy (drewno, ogień, metal, ziemia, woda) wchodza ze sobą w rozmaite związki. Do tych elementów nawiązują kolumny Totem Acoustic Elements. Choć potężne osobno, to połączone w rozmaite zestawienia mogą tworzyć jeszcze wspanialsze kombinacje.

Wyjątkowe rozwiązania estetyczne i konstrukcyjne – dostępne wyłącznie w serii Elements: Wyjątkowe wzornictwo, koncepcja konstrukcyjna oraz geometryczna Wspaniałe obudowy, pozbawione powierzchni równoległych Dostępne w przepięknych w 4-warstwowych poliestrowym wykończeniach na „wysoki połysk” Indywidualnie zaprojektowane i wykonane tylne aluminiowe płyty mieszcząca terminale na kable Regulowany ”przedni centralny stożek” zapewniający kolumnie doskonałą równowagę na podłożu (stosowany w modelach Earth oraz Metal) W komplecie maskownice z niewidocznym mocowaniem (magnesy). Zastosowane rozwiązania techniczne: Ręcznie wytwarzane przetworniki Torrent™ o średnicy ok 17 cm Doskonałe platynowe terminale głośnikowe firmy W.B.T (możliwy bi-wiring) Zastosowana wyłącznie w przetwornikach serii Elements rewolucyjna technologia pola magnetycznego Brak zarówno aktywnych jak pasywnych elementów zwrotnicy w sekcji średnio-niskotonowej Całkowicie wytłumiony akustycznie tył 7 calowych membran głośników niskotonowych.
<< zwiń

AUTORYZOWANY DEALER PRODUKTÓW