O Firmie

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1996 roku i od tego czasu funkcjonujemy z sukcesami na ogólnopolskim rynku audio/video. Specjalizujemy się w sprzedaży i kompleksowej instalacji urządzeń klasy hi-end, hi-fi, kina domowego, inteligentnego nagłośnienia multiroom jak i sterowania oświetleniem. Nasi stali Klienci cenią w szczególności komfortowe warunki odsłuchu i prezentacji sprzętu, najwyższą jakość oferowanych usług instalacyjnych z zachowaniem umiarkowanych cen.

W naszym salonie stworzyliśmy odpowiednie warunki zakupów adekwatne do klasy oferowanego sprzętu. Główne zalety to ogromny wybór sprzętu HI-FI i kina domowego oraz zestawów głośnikowych
i okablowania najbardziej renomowanych firm światowych.

W odróżnieniu od większości wirtualnych sklepów internetowych, każdego klienta traktujemy indywidualnie, wspólnie dobieramy, porównujemy wybrane urządzenia w odpowiednio przygotowanych salach odsłuchowych. Zawsze służymy pomocą, zarówno w momencie sprzedaży jak i w okresie pogwarancyjnym.

Dzięki profesjonalnej obsłudze zakupiony u nas sprzęt dostarczymy, zainstalujemy i odpowiednio skonfigurujemy. Jedyne co powinniście zrobić to usiąść i obejrzeć film lub posłuchać ulubionej muzyki.

Wszystkie produkty oferowane przez nasz salon pochodzą
z oficjalnej dystrybucji. Każdy zakup poparty jest zarówno ogólnopolską gwarancją dystrybutora, producenta, sklepu jak i fiskalnym dowodem zakupu.

Nie dążymy do bycia najtańszym salonem audio na rynku, jak to ma miejsce w przypadku wielu wirtualnych sklepów internetowych, lecz zależy nam na ciągłym rozszerzaniu fizycznej oferty i zachowaniu najwyższych standardów obsługi klienta.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu.

AUTORYZOWANY DEALER PRODUKTÓW

Wszystkie nazwy firm i zdjęcia produktów są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich właścicieli.
Zostały one użyte na tej stronie wyłącznie w celach reklamowych i informacyjnych.

Wszystkie prawa zastrzeżone "Benefit"