Szanowni Państwo!

Bardzo dużym zainteresowaniem w ofercie naszej firmy cieszą się zarówno konserwatywne zestawy stereo jak i rozbudowane systemy kina domowego. Bez względu na obraną przez Państwa drogę do świata muzycznych ekspresji jesteśmy w stanie spełnić praktycznie wszystkie Wasze potrzeby poprzez realizację wymarzonego, indywidualnego systemu audio.

Oferujemy między innymi purystyczne zestawy lampowe, nieokiełznane wzmacniacze tranzystorowe, najwyższej jakości akcesoria i okablowanie, zestawy kolumn głośnikowych brzmiących tak niebiańsko, iż będzie nam niezmiernie miło zaprosić Państwa do wspólnej podróży i zatracenia się z nami w świecie muzycznej ekstazy.

Wszystkie produkty oferowane przez nasz salon pochodzą z oficjalnej dystrybucji. Każdy zakup poparty jest zarówno ogólnopolską gwarancją dystrybutora, producenta, sklepu jak i fiskalnym dowodem zakupu. Dzięki profesjonalnej obsłudze zakupiony u nas sprzęt dostarczymy, zainstalujemy i odpowiednio skonfigurujemy. Zawsze służymy pomocą, zarówno w momencie sprzedaży jak i w okresie pogwarancyjnym.

Prosimy o wybór z opcji poniżej

AUTORYZOWANY DEALER PRODUKTÓW