Instalacje Kompleksowe

Pomysł powstania działu kompleksowych instalacji w naszej Firmie zrodził się w wyniku coraz większego popytu na kompleksową obsługę w zakresie projektowania systemów nagłośnieniowych, gdzie kluczowym elementem jest nie tyle charakter brzmienia, co inteligentny system sterowania obejmujący wszystkie podlegające kontroli elementy wyposażenia domu.

Jak na Firmę z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem przystało, oferujemy naszym klientom wysokiej klasy usługi, zapewniając jednocześnie opiekę nad inwestycją i wieloletnią gwarancję.

Nasz wykwalifikowany zespół sprawi, że zarówno duże i rozbudowane instalacje, jak również te małe i funkcjonalne, zostaną wykonane w terminie i na preferencyjnych warunkach handlowych.

To, co odróżnia nas od konkurencji to przede wszystkim możliwość konfigurowania systemów przy zastosowaniu niemalże wszystkich dostępnych na polskim rynku marek.

Sprzedaż urządzeń audiowizualnych to jedno. Drugim i nie mniej ważnym elementem jest kompleksowa obsługa poczynając od fachowej porady, poprzez wizytę u klienta, projekt instalacji, transport, wykonawstwo, montaż, strojenie i instruktaż, aż do profesjonalnego serwisu.

Nasz zespół to osoby posiadające wysokie kwalifikacje związane z rynkiem audio, video i custom installation. Naszą specjalnością są domowe instalacje audio, choć zakres działalności obejmuje również kompleksowe instalacje nagłośnień w biurach, supermarketach, restauracjach i pubach. Nie obce są nam również instalacje wysokonapięciowe stosowane w kościołach i salach konferencyjnych.

Instalacja to tylko wstęp do właściwej konfiguracji urządzeń audio i wideo. Niezależnie czy jest to prosty stereofoniczny system czy najbardziej zaawansowany zestaw kina domowego, jesteśmy zdolni dobrać właściwie współpracujące pod względem wizyjnym, dźwiękowym i technicznym urządzenia. Kropka nad „i” to proste w obsłudze i sprawnie działające sterowanie. Praktyka pokazała, że możliwe jest spełnienie większości wymagań klientów.

Podstawową sprawą jest okablowanie całego domu na etapie jego budowy lub remontu. Przewody położone w ścianach w tej fazie umożliwiają użytkownikowi podłączenie w każdym pokoju telefonu, komputera, telewizora i głośników. To jednak tylko wstęp, bowiem możliwe jest sterowanie całym systemem za pomocą pilota z dowolnego pomieszczenia. Prawidłowo zaprojektowana i wykonana instalacja jest niewidoczna, praktyczna i niedroga. Istotne jest, aby przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac instalatorskich mieć pewność, czemu ma ona służyć.

Budując dom dla siebie zwykle staramy się oszczędzać. Jednak potem często żałujemy, że nie zainwestowaliśmy od razu wykonując instalację mniejszym kosztem i z lepszym efektem estetycznym. Łatwo przekonać się, że kompletne okablowanie domu nie jest drogie, kosztuje zazwyczaj ułamek procenta inwestycji, jaką jest budowa domu. Jednocześnie warto zauważyć, że wartość nieruchomości z kompleksową instalacją staje się o wiele wyższa.

Jakość

Przywiązujemy wielką wagę do spraw związanych z jakością i zarządzaniem poprzez jakość. Wszystkie pola naszej działalności są nieustannie kontrolowane regularnymi audytami, po których wprowadzamy ewentualne korekty. Personel poddawany jest szkoleniom z zakresu wiedzy o produktach i technik instalacyjnych, które są okresowo powtarzane w celu aktualizacji i podnoszenia kwalifikacji każdego z nich.

Każdy z klientów jest obsługiwany indywidualnie, co oznacza, że z chwilą podpisania umowy wyznaczony zostaje zespół pracowników, którego zadaniem jest koordynowanie i kierowanie projektem od stadium wstępnego, poprzez wprowadzenie w życie, do etapu sprawnego funkcjonowania. Członkowie zespołu projektowego są osobami doświadczonymi z szeroką wiedzą branżową.

Bogata oferta

Oferta zawiera miedzy innymi:

  • Nagłośnienia wielopokojowe (w zależności od ilości stref), strefy stereofoniczne i monofoniczne.
  • Konfiguracje zestawów kinowych (zintegrowanych w strefie lub nie), kompatybilnych z rozwiązaniami strefowymi, zintegrowane w jednym systemie sterowania.
  • Aranżacja nagłośnień ogrodów letnich i zimowych, basenów, altan oraz innych nietypowych miejsc. Wykorzystanie głośników zewnętrznych odpornych na wszelkie warunki klimatyczne.
  • Systemy zdalnego i manualnego sterowania obejmujące całą posiadłość włącznie ze wszystkimi możliwymi elementami wyposażenia podlegającymi sterowaniu.
  • Aranżacje nagłośnienia barów, restauracji, pubów i wszelkich miejsc użyteczności publicznej.
  • Nagłośnienie sal konferencyjnych.
  • Realizacja nagłośnień pomieszczeń sklepowych, sprzedażnych, supermarketów i hipermarketów.
  • Wyposażanie hoteli w kompleksowe instalacje nagłośnieniowo - telewizyjne, antenowe, telefoniczne i komputerowe.
  • Instalacje antenowe, telewizyjne, komputerowe, telefoniczne często w postaci zintegrowanej.

Kompleksowa obsługa, szeroka oferta oparta na wielu rozwiązaniach, dostęp do wszystkich obecnych na polskim rynku marek, proponowanie usług montażowych i aranżujących wnętrze jest niewątpliwie naszym atutem. Współpracujemy z bardzo dobrymi architektami, którzy posiadają wiedzę na temat rozplanowania wnętrza pod kątem audiowizualnym.

AUTORYZOWANY DEALER PRODUKTÓW